KMS-3000 Set Üstü Takım Silme Makinası

Ürün Kodu: KMS-3000
Malzeme: Makina 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir.
Kapasite: 3000 Adet / 1 saat
Elektrik: 220 V 50 Hz.
Ağırlık: 45 Kg.
Ebatlar: 42x60x60 cm
Elektrik Tüketimi: 0.7 KW / 1 Saat
Garanti: Makinalarımız 2 yıl garantili ve CE belgelidir.
  • Makinada 500 W ısıtıcı rezistans kullanılmaktadır.
  • Makinada 8 W UV mikrop kırıcı lamba kullanılmaktadır.
  • Makinada kullanılan ve kurutma, parlatma sağlayan ürün bitkilerden elde edilir. Tamamen doğaldır.

Günlük 300 ile 1000 kişi kapasiteli otel, restaurant, kafeterya ve barlar için tasarlanmıştır. Bir saatte ortalama 3000 adet yıkanmış mutfak takımını ( kaşık, çatal ve bıçak) kurutur, parlatır ve hijyenik şekilde servise hazır hale getirir KMS takım silme makinaları mutfak takımlarını kurutur, parlatır ve hijyen sağlar!

Takım silme Nakinası Endüstriyel mutfaklar için kurutma, parlatma ve hijyen makinaları modeline göre 3000 / 5000 / 7000 adet mutfak takımlarını; çatallarınızı, kaşıklarınızı, bıçaklarınızı kurutur, parlatır ve uv lambası ile hijyen sağlanıp, servise hazır duruma getirir.

Endüstriyel mutfaklarda büyük sorun olan takım silme işlemi bezle yapılmaktadır. Çok fazla iş gücü gerektiren bu işlem takımların matlaşmasına ve sürekli aynı bezle silinmesinden dolayı bakteri oluşumuna zemin hazırlamaktadır. Tamamen kendi imalatımız olan makinalarımız, bu zor ve uğraştırıcı işlemi ortadan kaldırmaktadır. Yapılması gereken tek şey; bulaşık makinasından yıkanmış olarak çıkan takımların, görevli bir kişi tarafından makinamız üzerinde bulunan atış ağzından içeri bırakılmasıdır. kms 3000 modelimiz 1 saatte ortalama 3000 adet mutfak takımlarını (kaşık, çatal, bıçak) kurutur, parlatır ve ultraviyole lambası ile en üst düzeyde hijyen sağlar. Zaman içinde matlaşan takımlarınız, tekrar göz alıcı parlaklığa kavuşur. Kurutma ve parlatma sağlayan ürünümüzün içeriği bitkilerden elde edilir ve tamamen doğaldır. Makinadan çıkan takımların bakteri içermediği ve hijyenik olduğu HIFZISSIHHA ENSTİTÜSÜ raporuyla kanıtlanmıştır.

Right Menu Icon